Kierownictwo Liceum Plastycznego w Szczecinie

 

Dyrektor - mgr Artur Sawczuk - historyk
Wicedyrektor - mgr Łącka-Kupiec Katarzyna - biologia, chemia
Kierownik sekcji plastycznej - mgr Krzysztot Krzywiński - artysta malarz


LISTA NAUCZYCIELI Liceum Plastycznego w Szczecinie

 

Aberbuch Krzysztof - język francuski
August Ewa - język polski, etyka
Biernacki Michał - GPZ- reklama wizualna, rysunek i malarstwo
Bielec Monika - PPiK
Bojarska-Sztuk Marlena - rzeźba
Chrapek Genowefa - biblioteka
Ćwiklińska Krystyna - matematyka
Jędrzejowska-Prędka Małgorzata - fizyka
Klonowski Maciej - język niemiecki
Kokolus Stanisław - rysunek i malarstwo
Korpowska Aneta - wychowanie fizyczne
Kostera Remigiusz - GPZ- reklama wizualna
Kottas Mariusz - język angielski
Krzywiński Krzysztof - rysunek i malarstwo
Lemańska Monika - wychowanie fizyczne
Xs. Leśniak Piotr - religia
Łącka-Kupiec Katarzyna wicedyrektor - biologia, chemia
Onufrejczyk Renata - wychowanie fizyczne, PO
Niedochodowicz Leszek - fotografia, informatyka
Pietruszewska Teresa - przedsiębiorczość, geografia
Podwalska Jolanta - GPZ- reklama wizualna
Robaczewska Iwona - biblioteka
Sandach Iwona - historia sztuki
Sanocka-Miller Karolina - język angielski
Sawczuk Artur, dyrektor - historia, WOS
Sawczuk Marta -historia, etyka, biblioteka
Suchorska-Patyk Iwona - GPZ - formy użytkowe
Szymański Ryszard - GPZ - reklama wizualna, rysunek i malarstwo
Sztuk Grzegorz - rzeźba
Wierucka Magdalena - GPZ- formy użytkowe
Zaleska Agnieszka - język polski
Zaniewski Witold - GPZ- formy użytkowe, warsztaty
Zieliński Wojciech - rysunek i malarstwo
Ziontkowska Jolanta - pedagog
Zychowicz Maria - rzeźba


LISTA NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH LP w Szczecinie

 

Bojarska-Sztuk Marlena - rzeźba
Biernacki Michał - GPZ- reklama wizualna, rysunek i malarstwo
Bielec Monika - PPiK
Kokolus Stanisław - rysunek i malarstwo
Kostera Remigiusz - główny przedmiot zawodowy
Krzywiński Krzysztof - rysunek i malarstwo
Niedochodowicz Leszek - fotografia, informatyka
Podwalska Jolanta - główny przedmiot zawodowy
Suchorska-Patyk Iwona - GPZ- formy użytkowe
Szymański Ryszard - GPZ - reklama wizualna, rysunek i malarstwo
Sztuk Grzegorz - rzeźba
Wierucka Magdalena - GPZ - reklama wizualna
Zaniewski Witold - GPZ- formy użytkowe, warsztaty
Zieliński Wojciech - rysunek i malarstwo
Zychowicz Maria - rzeźba


LISTA NAUCZYCIELI OGÓLNOKSZTAŁCACYCH LP w Szczecinie

 

August Ewa - język polski, etyka
Ćwiklińska Krystyna - matematyka
Jędrzejowska - Prędka Małgorzata - fizyka
Korpowska Aneta - wychowanie fizyczne
Lemańska Monika - wychowanie fizyczne
Łącka-Kupiec Katarzyna, wicedyrektor - biologia, chemia
Onufrejczyk Renata - wychowanie fizyczne, PO
Pietruszewska Teresa - przedsiębiorczość, geografia
Robaczewska Iwona - język polski
Sandach Iwona - wiedza o sztuce
Sawczuk Artur, dyrektor - historia
Sawczuk Marta - historia, etyka
Zaleska Agnieszka - język polski


LISTA NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH LP w Szczecinie

 

Aberbuch Krzysztof - język francuski
Klonowski Maciej - język niemiecki
Kottas Mariusz - język angielski
Sanocka-Miller Karolina - język angielski